Cesta na letiště vlastním vozidlem – zaparkujte přímo na letišti

Jestliže plánujete cestu do zahraničí letadlem, pak byste při plánování neměli zapomenout ani na své auto. Zaparkovat totiž můžete přímo na letišti, přičemž po vašem odletu bude auto převezeno na blízké parkoviště. Po návratu ho najdete na původním místě a můžete tak pohodlně odjet rovnou z letiště.

Předání auta

Předání auta probíhá bezkontaktně a je velmi jednoduché. Parkování na letišti Václava Havla nabízí komfort, jelikož to do odletové haly nebudete mít daleko. Po příjezdu přitom stačí pouze klíče od auta předat do speciálního zabezpečeného boxu. Odtud si klíče vyzvedne zkušený řidič a postará se o převoz vašeho auta na sekundární parkoviště, kde vozidlo bude během vaší nepřítomnosti v bezpečí. Nemusíte tak řešit značné poplatky za parkování přímo na letišti, ovšem můžete si užít tento komfort.

Vyzvednutí vozidla

Po vašem návratu vás auto bude čekat opět na letišti. Své klíče si vyzvednete ze zmiňovaného boxu, přičemž pak už jen stačí auto na parkovišti najít za pomoci kartičky s poznačeným číslem patra. Nemusíte už tak na nic čekat, jednoduše nasednete a můžete se vydat na cestu domů. Celý proces je rychlý a nabízí luxus, kdy nemusíte řešit složitou přepravu. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Spolehlivé parkoviště

O své auto se nemusíte bát, dané parkoviště je totiž skvěle zabezpečené. Kromě řady kamer, které pokrývají většinu parkovací plochy je objekt také zajištěn plotem s ostnatým drátem. Přítomna je také fyzická ostraha celého prostoru, a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Vaše auto je tak v bezpečí. Cena za parkování na pražském letišti bývá příliš vysoká, díky tomuto způsobu parkování tak ušetříte, a navíc máte jistotu, že se s vaším vozidlem nic nestane. Dopravu na letiště nemusíte složitě řešit za pomoci MHD či shuttle busů. Jednoduše zaparkujete přímo na letišti a můžete se vydat do odletové haly. O zbytek bude za vás postaráno.

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Cestovatelské tipy

Autor: Barbora Malíková