Netradiční prostor pro rozlučku se svobodou či setkání s přáteli? Zámecký hotel Chateau Herálec

V životě jsou situace, které si svou výjimečností žádají speciální místo konání. Jednou z nich může být rozlučka se svobodou nebo setkání s kamarády po hodně dlouhé době. Napadá vás na takovou akci výjimečnější místo než pětihvězdičkový zámecký butique hotel zařazený mezi top deset zámeckých hotelů na světě? Chateau Herálec se ukrývá na Vysočině na půli cesty mezi Prahou a Brnem a jejich luxusní zámecké pokoje vás dostanou.

Stylová party v zámeckém prostředí

V Chateau Herálec se můžete ubytovat buď v zámeckých pokojích nebo zámeckých apartmánech. Jedno mají ale obě možnosti společné, a to velkolepé prostory, luxusní vybavení a kreativní galerijní koncept. Historie zámku sice sahá až do 13. století, ale prošel velmi rozsáhlou a citlivou rekonstrukcí, díky niž si zachoval svůj původní ráz, ale dostál taky veškerým požadavkům na vkusné a velmi stylové ubytování.

V prvé řadě si tvůrci vyhráli s konceptem galerie. Navázali nápaditou spolupráci s Oblastní galerií Vysočina a ve společných prostorách zde proto můžete shlédnout originály obrazů Mánesa, Kosárka Preislera či dalších mistrů. V jednotlivých pokojích se pak nachází kopie všech těchto obrazů, a právě podle nich se také pokoje a apartmány jmenují.

Luxusní servis a zámecká restaurace

Pokud je pro vás pobyt na zámku především příležitostí strávit čas s přáteli, oceníte dokonalou zámeckou restauraci, která nabízí hned několik rozdílných prostor. Jídelna Paní ze Šelmberka a Jídelna Před bouří odkazuje na erby majitelů a rodáků zámku a můžete si v nich užít skvělý oběd či večeři. Salonek Ve věži poskytuje soukromí až osmi osobám, takže tady můžete uspořádat soukromou oslavu. Později se jistě rádi s přáteli přesunete do zámeckého baru s velmi delikátní nabídkou alkoholu nebo do Vinného sklepa Biskupa Jana. Ráno po probdělé noci zase jistě oceníte voňavý šálek kávy v Kavárně Agasia s úchvatným výhledem do zámeckého parku.

Zažijte něco výjimečného

Největším skvostem pobytu na zámku Chateau Herálec je rozhodně místní Kniha zážitků, v níž můžete vybírat ze široké nabídky skvělých aktivit a výletů. Muži na rozlučce si jistě rádi zajdou odpočnout na golf, zarybaří si u rybníka nebo si užijí cyklo vyjížďku. Ženy si zase rády nechají připravit košík plný dobrého jídla a skvělého vína a vydají se zámeckým kabrioletem k místnímu lomu či so užijí voňavé masáže. Pro milovníky adrenalinu je připraven let vrtulníkem nebo aguazorbing.

Publikováno: 27. 09. 2022

Kategorie: Nevšední zážitky

Autor: Barbora Malíková