Jánské Lázně kombinují zimní sporty s odpočinkem

Jánské Lázně jakožto horské město jsou označovány za turistické, rekreační a sportovní centrum Krkonošských hor. Pokud patříte mezi příznivce zimních sportů, přijdete si na své na jedné z připravených sjezdovek. Stejně tak nechybí ani vyznačené běžkařské stopy. V následujících řádcích vám prozradíme, na co se můžete těšit. Jánské Lázně mají poklad v podobě teplého pramene, který v daném městě vyvěrá už od roku 1006, ovšem ke koupelím a dalším procedurám se začal používat až o 300 let později. Jánské Lázně wellness nabízí nejen v lázeňských domech, ale i v mnohých hotelích a penzionech.

Jánské Lázně a lyžování

Pokud vás tedy láká zimní dovolená, během které si však dopřejete i nějaké ozdravné procedury, Jánské Lázně jsou ideální volbou. V dané oblasti se totiž nachází ski areál Černá Hora – Pec, kde na vás čeká několik kilometrů sjezdovek různých obtížností. Přímo na vrcholky hor vás vyveze kabinková lanovka. Lyžařská sezóna je zahájená, tak si jen objednejte ubytování a vyrazte do jedné z nejpůvabnějších částí republiky.

Kde se ubytovat?

V zimních měsících, ale i během celého roku, na vás čeká hotel Vyhlídka. Jánské Lázně ubytování slibují v moderním hotelu, který se stal centrem lyžařského a běžkařského ráje. Sjezdovky máte hned u hotelu, takže nemusíte nikam jezdit. Součástí hotelu je samozřejmě i restaurace, kde na vás čekají gastronomické zážitky. Co se týče wellness zóny, navštívíte bazén, privátní sauny či masáže. Stačí se objednat a vychutnat si relaxaci. Po náročném dnu na sjezdovce si dopřejete regeneraci, protože vaše tělo si to zaslouží. Užijte si dovolenou a přijděte na jiné myšlenky. Vyhlídka je hotel, který vás nadchne lokalitou i službami. Budete mimo jiné spokojení i s cenovou politikou hotelového zařízení Vyhlídka.

Publikováno: 02. 02. 2022

Kategorie: Česká republika

Autor: Barbora Malíková