Cestovatelské tipy

Elektrokolo: Pro nezapomenutelné výlety bez zbytečné námahy

S kolem můžete na dovolené zažít něco úplně nového. Projížďka po malebné krajině patří k těm nejhezčím zážitkům, ovšem jen do chvíle, než se před vámi objeví strmé stoupání. Pokud si na překonávání překážek příliš nepotrpíte, nemáte extra fyzičku či vám náročnější jízdu neumožňuje zdravotní stav, pravděpodobně vás cykloturistika nechává chladnými. Ale co kdyby vám někdo nabídl, že za vás oddře ty nejhorší úseky? Moderní elektrokola jsou techniky mnohem dále než před lety a umožňují velmi komfortní cestování.

Proč si pořídit elektro kolo?

Elektro kolo vám umožní absolvovat túry bez ohledu na vaši fyzickou kondici. Na jedno nabití urazí desítky kilometrů a je šetrné k životnímu prostředí. Využijete ho i při každodenních cestách po městě. Podle statistik je kolem 60 % cest autem kratších než 7,5 kilometru – absolvujete-li kratší jízdy na elektrokole, ušetříte spoustu peněz za pohonné hmoty a mnohdy i čas, protože nebudete muset čekat v kolonách a hledat místo na parkování.

Praktické skládací elektrokolo Kentoya AEB01 s akcelerátorem

Vyberte si vhodný model

Chcete-li aby vám elektrokolo bylo k užitku, nepodceňujte výběr konkrétního typu. Zatímco do města je vhodné skládací elektro kolo, pro jízdu v terénu jsou ideální modely s baterií integrovanou přímo v rámu. Inovativní konstrukce přesouvá těžiště do středu kola, čímž se výrazně zlepšují jízdní vlastnosti i stabilita.

Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s baterií integrovanou v rámu

Kde seženete kvalitní elektro kolo levně?

Nabídka elektrokol je pestrá, ale najít v ní kvalitní a přitom cenově dostupný model může být oříšek. Velmi dobré zkušenosti mají majitelé elektro kol značky Kentoya (ano – jde o tu samou značku, pod kterou najdete oblíbené skútry). Výrobce sortiment průběžně vylepšuje o nové prvky a umožňuje nákup na splátky. Aktuální sortiment si můžete prohlédnout na www.kentoya.cz.

7 komentářů

  • I’m compiling my latest list. I’m sorry there hasn’t been any
    recent updates. I’ve had some problems building the list along the way.
    I’ll talk more about that at a later date.

  • I am constantly signing in and out of my college website and it is rather annoying to always have to type in my user id. It used to be saved, but then I updated Firefox and it won’t save.. . If anyone could explain to make Firefox remember that would be great. Thanks..

  • How would I go about creating a new blog that could become successful in less than a year. I have a lot of ideas of different things I could include, so I don’t know that content would be an issue. What are good ways to promote a new blog and is it better to jump around with different topics or stick to one? What else can I do to make it successful??.

  • I actually do take into account many of the ideas you may have unveiled in the submit kabar terkini jokowi. There’re seriously begging and can undoubtedly get the job done. Nonetheless, your threads are extremely shorter to begin with. Might you please increase these people just a little coming from future occasion? Wanted post.

  • Thanks a lot for giving everyone an exceptionally terrific opportunity to read in detail from this site. It’s usually very useful plus packed with a good time for me and my office fellow workers to search your site nearly thrice in one week to study the fresh guides you have. And of course, we’re at all times happy considering the incredible information you serve. Certain 4 areas in this article are in fact the very best I’ve ever had.

Zanechte komentář.