Cestovatelské tipy

Elektrokolo: Pro nezapomenutelné výlety bez zbytečné námahy

S kolem můžete na dovolené zažít něco úplně nového. Projížďka po malebné krajině patří k těm nejhezčím zážitkům, ovšem jen do chvíle, než se před vámi objeví strmé stoupání. Pokud si na překonávání překážek příliš nepotrpíte, nemáte extra fyzičku či vám náročnější jízdu neumožňuje zdravotní stav, pravděpodobně vás cykloturistika nechává chladnými. Ale co kdyby vám někdo nabídl, že za vás oddře ty nejhorší úseky? Moderní elektrokola jsou techniky mnohem dále než před lety a umožňují velmi komfortní cestování.

Proč si pořídit elektro kolo?

Elektro kolo vám umožní absolvovat túry bez ohledu na vaši fyzickou kondici. Na jedno nabití urazí desítky kilometrů a je šetrné k životnímu prostředí. Využijete ho i při každodenních cestách po městě. Podle statistik je kolem 60 % cest autem kratších než 7,5 kilometru – absolvujete-li kratší jízdy na elektrokole, ušetříte spoustu peněz za pohonné hmoty a mnohdy i čas, protože nebudete muset čekat v kolonách a hledat místo na parkování.

Praktické skládací elektrokolo Kentoya AEB01 s akcelerátorem

Vyberte si vhodný model

Chcete-li aby vám elektrokolo bylo k užitku, nepodceňujte výběr konkrétního typu. Zatímco do města je vhodné skládací elektro kolo, pro jízdu v terénu jsou ideální modely s baterií integrovanou přímo v rámu. Inovativní konstrukce přesouvá těžiště do středu kola, čímž se výrazně zlepšují jízdní vlastnosti i stabilita.

Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s baterií integrovanou v rámu

Kde seženete kvalitní elektro kolo levně?

Nabídka elektrokol je pestrá, ale najít v ní kvalitní a přitom cenově dostupný model může být oříšek. Velmi dobré zkušenosti mají majitelé elektro kol značky Kentoya (ano – jde o tu samou značku, pod kterou najdete oblíbené skútry). Výrobce sortiment průběžně vylepšuje o nové prvky a umožňuje nákup na splátky. Aktuální sortiment si můžete prohlédnout na www.kentoya.cz.

Zanechte komentář.