Thermalpark Dunajská Streda aneb ideální dovolená pro jednoho

Náročný pracovní týden dá mnohdy lidem pořádně zabrat. V létě či v zimě – vždy je dobré se na chvíli zastavit a jen odpočívat. Ovšem s tím, jak uspěchaný dnešní svět je, je až překvapivě složité najít si pár dní na trochu klidu a volna. Pokud však zvažujete krátkou víkendovou dovolenou s dobrou knížkou a skleničkou kvalitního vína, pak je Thermalpark Dunajská Streda skvělou volbou.

Vyhněte se návalům turistům

Thermalpark Dunajská Strejda se za posledních několik let stal oblíbenou destinací všech, kteří netouží vyrazit na sedmihodinovou cestu do Chorvatska, proto je dobré si pobyt rezervovat s předstihem. V případě, že se například chystáte volit letní termín, je dobré vybírat datum na konci prázdnin, kdy je větší pravděpodobnost, že lázeňské resorty nebudou přecpány turisty jako například na začátku. Máte tak naději, že budete mít mnohem více klidu na čtení vaší oblíbené novely. Dobrý tip — většina těchto letních resortů velice často nabízí takzvané výhodné sezónní nabídky.

Odpočinek nebo jízda na tobogánu? Stihnete oboje

Ať už jste nadšenci do vodních skluzavek a nevšedních atrakcí nebo raději strávíte odpoledne v horké sauně nebo příjemné vířivce, nemusíte se bát, že byste si nepřišli na to svoje. Thermalpark Dunajská Streda má ve své poměrně široké nabídce nejen řadu bazénů s léčivou minerální vodou, ale také solné kabiny, sauny na čtyři způsoby, netradiční ledopád, a dokonce zážitkové sprchy. Svůj den si tak hravě naplánujete. Ráno můžete strávit plaváním a vodními radovánkami, a poklidné odpoledne prožít ve vířivce se sklenkou dobrého slovenského vína.

Netradiční dárek pro přátele

Všichni potřebují občas na chvíli zastavit, odpočívat. A proč takovým dárkem neobšťastnit i své přátele nebo příbuzné? Dárkový poukaz do Thermalparku Dunajská Streda jistě potěší každého, kdo touží po troše klidu a relaxu. Tak sbalte knížku, vypněte mobil a vydejte se za vaším vytouženým odpočinkem.

Publikováno: 25. 08. 2020

Kategorie: Evropa

Autor: Barbora Malíková