Ubytování pro školy v přírodě aneb do hor se dá vyrazit i v zimě

Obecně panuje přesvědčení, že se na školy v přírodě může jezdit pouze v jarním nebo letním období. Napadlo vás někdy proč? Hory jsou přeci nejkrásnější právě v zimním období, kdy jsou všechny vrcholky pokryty jemným popraškem bílého sněhu. Sehnat ubytování pro školy v přírodě na prosinec nebo leden je ovšem dost těžké, takže byste se po volných místech měli podívat už nyní.

Děti se naučí lyžovat

Možná se vám to bude zdát divné, ale spousta dnešních dětí nikdy nebyla na lyžařském zájezdu, natož aby se někdy v životě postavily na lyže. Ubytování pro školy v přírodě je v těsné blízkosti kvalitní lyžařské školy, v níž se zkušení instruktoři věnují všem dětem individuálně. Je zde možnost připravit dětské programy a různá cvičení za pomoci slalomových tyčí a dalších pomůcek.

Není to příliš nebezpečné?

Jako rodiče určitě chcete pro své ratolesti to nejlepší, včetně prvotřídní bezpečnosti. Hotel pro rodiny s dětmi však nabízí prvotřídní ubytování pro školy i školky v přírodě. Konkrétně Ski areál Benecko nabízí ty nejlepší podmínky pro dětské lyžování, a to díky rozmanitým náročnostem jednotlivých svahů. Ti úplně nejmenší si dokonce mohou užívat jízdu na bobech nebo na sáňkách.

Kolik škola v přírodě stojí?

Školy v přírodě jsou každoročně velkým zásahem do rodinných rozpočtů. Na druhou stranu by bylo nelidské neumožnit vašim ratolestem prožít nezapomenutelnou týdenní lyžovačku v Krkonoších. Hotel pro děti je naštěstí se svou cenovou politikou velice příznivý. V zimní sezóně se cena za noc pohybuje na hranici 650 korun, což není vůbec špatné. Samozřejmostí je pitný režim a pravidelná strava v ceně. Chcete s dětmi vyrazit na lyžařský kurz ve formě školy v přírodě? Začněte si vhodné ubytování hledat již nyní, protože dobrá místa rychle mizí.

Publikováno: 17. 09. 2020

Kategorie: Česká republika

Autor: Barbora Malíková