Zimní ráj v hotelu Björnson: Lyžování a ubytování v srdci Jasné v Nízkých Tatrách

Když už se jednou rozhodnete pro zimní dovolenou, jistě chcete, aby byla nezapomenutelná. A co kdybyste letos dali šanci Slovensku? Zavítejte do prostředí Nízkých Tater a nechte se unášet kouzlem místa jménem Jasná pod Chopkom, kde se z lyžování stává víc než jen sport. A aby byl váš pobyt skutečně jedinečný, neváhejte si rezervovat apartmány Liptov v hotelu ve skandinávském stylu, který je srdcem tohoto lyžařského ráje - horského hotelu Björnson.

Jasná, to je největší lyžařská aréna na Slovensku

Jasná v Nízkých Tatrách se pyšní titulem největší slovenské lyžařské arény, a to z dobrého důvodu. V tomto lyžařském ráji naleznete 46 kilometrů perfektně upravených sjezdovek, které uspokojí jak začátečníky, tak zkušené lyžaře. Přírodní krásy Nízkých Tater vás budou obklopovat z každé strany, ať se vydáte na severní nebo jižní svah Chopku.

Začátečníci se budou cítit jako doma na mírných svazích, zatímco odvážnější a pokročilí lyžaři se mohou těšit na náročnější tratě. A co je ještě lepší, moderní zasněžovací systém s délkou téměř 27 kilometrů zaručuje dostatek sněhu minimálně pět měsíců v roce, takže si své oblíbené sjezdovky můžete užít po celou zimní sezónu.

Pro ty, kteří touží po vzrušení a dobrodružství, je zde možnost výjezdu na vrchol Chopku nejmodernějšími lanovkami Funitel nebo 15-místnou kabinkou. Výhledy z vrcholu na okolní krajinu jsou prostě dechberoucí a stojí za to je zažít.

Ubytování v Hotelu Björnson – prvotřídní komfort v malebném tatranském prostředí

Pokud se rozhodnete pro lyžování v Jasné pod Chopkom, pak je ubytování v hotelu Liptov Björnson tím nejlepším rozhodnutím, které můžete učinit. Objekt se nachází přímo v srdci lyžařského střediska Jasná, což znamená, že můžete vyrazit na svah prakticky z vašeho pokoje.

Hotel Björnson vás okouzlí svým skandinávsky laděným horským stylem a použitím přírodních materiálů ve všech jeho prostorách. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu a sociální zařízení, což vám zajistí pohodlí a soukromí. Navíc se nemusíte bát ztráty spojení se světem, protože na pokojích najdete televizi a WiFi připojení.

V hotelu Björnson dostanete na výběr z několika typů pokojů, včetně dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, dvoulůžkových pokojů s manželským lůžkem, rodinných pokojů a dalších variant. A co je nejlepší, z každého pokoje vám nabídne nádherný výhled na okolní přírodu Liptova, která vám udělá každé ráno nezapomenutelným.

Takže pokud toužíte po zimní dovolené plné lyžování a pohody, není lepšího místa než Jasná v Nízkých Tatrách a hotelu Björnson. Čekají zde na vás krásné přírodní scenérie, nekonečné možnosti lyžování a pohodlné ubytování se vším, co k tomu patří. Vyrazte na svah a pak se vraťte do útulného hotelu, kde si odpočinete a budete se cítit jako doma!

Publikováno: 27. 09. 2023

Kategorie: Evropa

Autor: Adéla Špálová