Kde se levně ubytovat v Praze?

Rozhodli jste se, že strávíte několik dní v Praze, ale nechcete zbytečně utrácet za ubytování? Pokud si nepotrpíte na luxusní zázemí čtyř či pětihvezdičkového hotelu a víte, že většinu času strávíte spíše v terénu než ve wellness, pak je úspora za ubytování v Praze skutečně na místě. Alespoň vám zbude více prostředků na vstupenky a dobré jídlo. Nabízí se však otázka, kde takovou levnou a přitom dostatečně komfortní noclehárnu hledat. My odpověď známe.

Vítejte v multifunkčním komplexu na Praze 10

Sehnat levné ubytování v Praze není takový oříšek, ale mnohem horší je to dopravní dostupností. Byli byste sami proti sobě, kdybyste se ubytovali někde na periferii. Zbytečně byste promarnili spoustu času dojížděním a MHD by vás přišla na mnohem větší částku. Chcete-li si svůj pobyt v metropoli užít na sto procent, vsaďte na multifunkční ubytovací zařízení na Praze 10. Rezidence Topolová vítá turisty, ale i zájemce o dlouhodobé bydlení. Proč byste měli zvážit ubytování právě v „rezidenci“? Protože nabízí ubytování se skvělým poměrem ceny a kvality. Navíc se nachází v klidné lokalitě plné zeleně a rychle se z ní dostanete do ostatních městských částí. Pomocí MHD ze stanice metra Muzeum na Václavském náměstí se dostanete zpátky do 20 minut. Autem trvá cesta z centra přibližně 15 – 30 minut.

Ubytování mnoha kategorií

V Rezidenci Topolová si přijde na své téměř každý. Nejlevnější kategorií je „hostel Praha“, který je však na vyšší úrovni než klasická ubytovna. Ještě o něco lepší výbavu mají pokoje z kategorie „penzion“. Oba typy levného ubytování mají sociální zařízení řešeno tzv. buňkovým systémem (tedy společně pro dva přilehlé pokoje). Pokud se se sdílením sociálního zařízení nesmíříte, můžete si připlatit za kategorii „apartmán“. Na závěr dobrá zpráva pro pejskaře – po domluvě se lze v Rezidenci Topolová ubytovat i s mazlíčkem. Podrobnosti najdete na www.rezidencetopolova.cz.